מעוניין להירשם לרשימת התפוצה או לפתוח חשבון:לחץ כאן
אין מוצרים בעגלה

מגן מסך בננו טכנולוגיה – Liquid Armor Plus

מבצע!

₪89.0 ₪79.0

הערכה טובה לשתי טלפונים או לטבלט אחד למשך שנה שלמה.
מגיע לתיבת הדואר שלכם תוך ימים ספורים. אין צורך ללכת לדואר. (2-7 ימי עסקים)
יישום קל מאד על הטלפון.
לכל בעיה או שאלה, ניתן להתקשר לטלפון – 077-9966029

במלאי

נמכר ע"י: Better Life
Share: 0
מק"ט: SAP1001 קטגוריה: . תגיות: , , , .

יתרונות מגן המסך:
• הגנה מלאה על המסך מפגיעות, נזקים ושריטות למשך 12 חודשים
• הפחתה משמעותית של הקרינה הסלולארית הנפלטת מהסמארטפון
• מניעת זיהום ואנטי-בקטריאליות. חיידקים רבים נצמדים לטלפון במהלך השימוש היומיומי בו, ומהווים סכנה בריאותית. חלקיקי הנאנו-טכנולוגיה מונעים צבירת חיידקים על המכשיר, ומרחיקים זיהומים רבים.
• שיפור בבהירות המסך, באיכות התצוגה, וכן ברזולוציית הצילום.
• שיפור מסך המגע, כולל הקלדה יעילה וחדה יותר (ניקוי קל של המסך מטביעות אצבעות)
• דוחה מים
1) מטלית מיוחדת, המכילה ננו-חלקיקים פעילים ונמרחת על המסך, מאפשרת להם לבוא במגע עם מולקולות הזכוכית של מסך הסמארטפון, כאשר הם "מתיישבים" עליו באופן המהווה הגנה אולטימטיבית, תוך חסכון אדיר בקניית מגני מסך והחלפתם בעקבות מכות חזקות.
2) יעיל במיוחד. ההגנה של ליקוויד-ארמור מחזקת את הזכוכית בצורה משמעותית במיוחד, ומאפשרת התמודדות עם פגיעות קשות שבכל מקרה אחר היו מזיקות למגן המסך, וכנראה גם למסך עצמו (ניתן לראות את סרטוני ההדגמה שלנו באתר). יחד עם זאת, חשוב לתחזק את ההגנה הננו-מולקולארית בכל 12 חודשים.

ליקוויד ארמור הינו חומר מהפכני המיועד להגן על המסך.
מדובר בנוזל אשר יביא את המסך שלכם לרמת הננו-טכנולוגיה, ובכך יהפוך אותו למוגן ועמיד מפני שריטות וחבלות. בניגוד לכל שאר מגני המסך הקיימים, ליקוויד ארמור קל ונוח לשימוש. אינו יוצר בועות ולא משאיר שכבת פלסטיק על המסך, הוא מחזק אותו.
צורתו הנוזלית של ליקוויד ארמור, הופכת אותו למגן לא רק מסכי הזכוכית במכשירי המולטימדיה (טלפונים ניידים, טאבלטים, מצלמות ושעונים חכמים)) אלה גם למכשירים אופטים כגון: עדשות זכוכית של משקפי ראיה ושמש. מעכשיו מוצר אחד יגן וישמור על כל המכשירים החיוניים והחשובים לכם.
החברה שלנו היא המפיץ המורשה הבלעדי של ליקוויד ארמור הרשום כפטנט עולמי השייך לחברה אמריקאית: "AMERICAINE DYANATRON COPORATION"