הכל אודות פינוי אסבסט

0
116
קרדיט - pixabay

כאשר בוחרים לשלם לקבלן מקצועי עבור שירות של פינוי אסבסט, חשוב תחילה לברר מראש שהוא פועל על פי הנהלים של משרד הבריאות והמשרד לאיכות הסביבה, אשר מפרטים על שיטת העבודה הרצויה לבטיחות מרבית. יתר על כן, שירותי הריסת מבנים מביאים עמם ידע להתמודדות עם החומר כדי למנוע הפצה של סיבי אסבסט באוויר במהלך הפירוק. לפיכך חשוב מאוד לבחור בקבלן מורשה עם ניסיון בתהליך של פינוי אסבסט אשר יוכל לעשות את העבודה הדרושה עבורכם במישור הזה. כך תוכלו לחסוך לעצמכם לא מעט קשיים שיכולים להיות נלווים לתהליך ותהיו בראש שקט. הצוות המקצועי של אבישי גגות ובניה קלה מתמחה בביצוע העבודה הזו.

עוקבים אחר החוק ולא מתעכבים עם פינוי אסבסט מהגג

החוק כיום במדינת ישראל קובע כי שימוש באסבסט בבנייה איננו חוק, ועל דיירי המבנה לפעול בהקדם כדי לפרקו. כמובן שחשוב מאוד שלא לעשות את זה באופן עצמאי, וזאת בשל מורכבות העבודה שנלוות לכך. כיום ישנם קבלנים מורשים שמחזיקים בידע והניסיון הדרושים כדי להבין כיצד פינוי אסבסט צריך להתבצע מבלי לסכן אף אחד בסביבה. לפיכך זה משהו שאתם צריכים לקחת לתשומת ליבכם אם אתם רוצים לבצע את העבודה הזו בצורה אחראית ולדעת שאתם לא מתפשרים על העניין הזה בשום צורה מבחינתכם. מה גם שהפירוק כולו לוקח לרוב יום עבודה אחד בלבד.

שומרים על הבטיחות ומפנים את האסבסט

אם אתם רוצים לשהות במבנה שלכם בראש שקט ובידיעה שאתם לא מסכנים את הבריאות שלכם או של שאר הנוכחים, אתם רק צריכים לשלם עבור שירות לפינוי האסבסט בהקדם האפשרי ולתת לקבלן מורשה לעשות את העבודה הדרושה ללא כל דיחוי. אנשי מקצוע שבקיאים ברזי העבודה הזו יוכלו לבצע את המוטל עליהם כנדרש ותוך כדי עמידה בכל נהלי הבטיחות הדרושים. הצוות המקצועי של חברת אבישי גגות ובניה קלה מתמחה בתהליך של פינוי אסבסט מגגות. כך שאם אתם רוצים לעשות את זה עם מקצוענים שניתן לסמוך עליהם, אין לכם מה להתלבט אלא לפנות אל החברה עוד היום לצורך פינוי האסבסט בהקדם.