כל מה שרציתם לדעת על המתחרים שלכם ויש לכם את מי לשאול

0
113
קרדיט canva

חקירות פרטיות מיועדות לא רק למציאת בני זוג בוגדים אלא גם למטרות עסקיות וכלכליות. המטרות המגוונות של חקירות פרטיות הסתעפו מאוד מאז שהעולם העסקי הפך להיות מורכב יותר. במסגרת החקירות הכלכליות ומודיעין עסקי מגיעים לא פעם לחקירות של גופים וארגונים, חברות ואובייקטים שונים לחקירה שמעניינים את הלקוחות למטרותיהם. במשרד חקירות טוב מפעילים את כל האמצעים החוקיים המוכרים והיצירתיים על מנת לאסוף כמה שיותר מידע על האובייקט הנחקר ולתת ללקוחות תמונה שלמה עליהם. חוקרים פרטיים יעקבו אחריו, יבדקו את המידע שיש עליו באופן גלוי וגם יתשאלו וייצרו מגעים מתוחכמים כדי לספק כמה שיותר מידע על הפעילות העסקית שלו כמו שותפים ועסקאות, מגעים עם גופים פיננסיים ורשויות ועוד. בחקירה כזאת גם יבדקו נתונים כספיים ונכסים במקרה הצורך ואת המהלכים העסקיים שעושים המתחרים שלכם כדי שתוכלו להתכונן ולקבל החלטות נכונות יותר בתחום שלכם. משרד ויצמן יער חקירות עוסק כבר עשרות שנים בחקירות כאלה שהולכות ומסתעפות גם הודות לאמצעי איסוף מידע מגוונים ומשוכללים יותר. הכל נועד על מנת לתת ללקוחות מידע איכותי שישרת אותו.

מעקבים מקצועיים

בתחום הנפוץ יותר של חקירות, חשוב לספק מידע שנאסף תוך כדי עיקוב על מנת להשיג ראיות חותכות שישמשו את הלקוחות בהליכים שינקטו לאחר מכן. מעקבים הם חוקיים כשהם נעשים כהלכה והם אלה שמניבים את התוצאות שמכירים בצורת תמונות, סרטונים ומסמכים שמעידים על בגידה ועל ניהול חיים כפולים. במעקב כזה מקבלים מהלקוח את כל הפרטים הנדרשים על מנת לבצע את העיקוב אחר האדם הנכון ובלוח הזמנים של הפעילות שלו כפי שהלקוח מכיר. כל חריגה מהלוח מעידה על פעילות נוספת שנחשדת כבגידה ולכן קל יהיה לאתר ולהוכיח זאת בזמן הפגישה של הנחקר. המעקבים מבוצעים בצורה מקצועית מבלי שיחשדו בעוקבים בצורות מגוונות כדי למנוע חשדות של הנחקרים.

חקירות בכל תחום אפשרי

חקירות רבות מתנהלות לא רק כדי להוכיח בגידות או ריגול תעשייתי אלא גם למטרות אחרות כמו איתור בני משפחה, איתור נכסים וכספים בהליכי גירושין ואפילו חקירה על מועמדים לעבודה או מועמדים לנישואין כדי לוודא שהמידע שמסרו הוא אכן מדויק. בחקירות כאלה דיסקרטיות היא שם המשחק כדי לאפשר כר נרחב לפעולה לחוקרים. חקירות פרטיות שנעשות על ידי חוקרים מיומנים ומנוסים לא יתגלו על ידי הנחקרים אלא רק לאחר שהלקוח יבחר לעשות זאת ולכן זהו סוד ההצלחה של משרד ויצמן יער חקירות.