כספת לאקדח

0
197
קרדיט PIXABAY

הפקרת נשק נחשבת לעבירה פלילית חמורה. אך מעבר לכך, אם ברשותך נשק אישי, ראוי לשמור עליו מידי זרים המסוגלים לפגוע בך פיזית, או לגנוב לך את נשקך. בשל המסוכנות הרבה של אקדח שאינו מוסתר,

המסוכנות הרבה של האקדח, הובילה להנחיות שנקבעו על ידי המשרד לביטחון פנים שעל פיהן יש להרחיק את הימצאותו של האקדח מזרים, ילדים בני נוער ובני משפחה בוגרים כדי למנוע אסון של שימוש חסר אחריות באמצעי זה. לצערנו היו בעבר מקרים מצערים שבהם האקדח הגיע לשימוש של ילדים שלא היו מודעים להשלכות של הירי באקדח והם גרמו לאסונות משפחתיים.

אדם המחזיק באקדח בביתו לצרכי הגנה עצמית או לחילופין אדם המגיע עם אקדח הביתה ממקום עבודתו, חובתנו לשמור את האקדח במקום בטוח – כספת לאקדח.

כספת לנשק זאת הדרך הטובה ביותר לשמור על נשק מציל חיים שיכול לסייע בזמן פריצה אל הבית ולמנוע בעיות עם המשטרה

כספת לאקדח – סוגים והמלצות

ישנם כמה סוגים של כספות לאקדח אישי, ישנן המוסתרות בקיר וישנן פשוטות יותר. היתרון המרכזי בכספת שאינה מוטמעת בקיר, הוא שניתן לשאת אותן ואפילו להניח ברכב הפרטי. כספת זו מצוידת בהתקנים אלקטרוניים מתקדמים ודורשת מפתח שלא ניתן לשכפל ואף סיסמה, מה שהופך את הסיכוי לפריצה אליה לנמוך מאוד.

כדי להבטיח שהנשק שלך תמיד יהיה בטוח, חשוב שנקפיד על כספת עם תו תקן בטיב מעולה, שתשרת אותנו לאורך שנים ותמנע אסונות. יתר על כן, הכספת המומלצת ביותר היא כספת בתו תקן אירופאי, שעברה מבדקים מורכבים של יכולות פריצה ומנעולנים. בכספת כזו, כל פרט המרכיב אותה עבר בדיקות מחמירות. בנוסף, כספת זו עברה מבחן חוסן ונמצא כי עובי הדלת והעיגון שלה בתוך הקיר, מבטיח ביצועים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. כמו כן, כאשר מדובר באקדח חשוב שמיקומה של הכספת יהיה נסתר מעין כל ונגיש אך ורק לך.

כספת מהימנה ואמינה

חברתנו J.SH תעשיות בטיחות בע"מ, הינה בעלת ניסיון רב בתחום הכספות ומיגון עבור אקדחים . בחברה מספקים כספות מיוחדות לשמירה על אקדחים בישראל ועוד הרבה מוצרים נלווים כגון מנעול הדק – טריגר נעילת נשק במנעול מפתח, תאי תחמושת . הכספות מיוצרות על פי דרישותיו הקפדניות ביותר של אגף המבצעים של משטרת ישראל ועומדות בסטנדרטים המחמירים של חברות הביטוח ומשרד הביטחון. צוות החברה ידאג להתאים עבורך את הכספת המתאימה ויסייע לך בהתאמת המיקום האידיאלי עבורה. חייגו אלינו 054-6270761.