נינגה ילדים

0
20
קרדיט - ninjacity
קרדיט – ninjacity

אחת התוכניות הפופולריות על המרקע שלנו לפחות בשלוש השנים האחרונות היא לא אחרת מאשר תוכנית "נינגה ישראל", המביאה אלינו בכל עונה מנעד רחב של מתקנים שונים המאתגרים ספורטאים שונים ולא רק3 גורמים למתח לאורך כל הצפייה אלא גם לתחושה של.."גם אנחנו רוצים". ובשל כך קמו בישראל מתחמים שונים של נינגה לילדים, המאפשרים גם לילידנו להרגיש כוכבים, לעבור מתקנים מאתגרים ובעיקר לפתח יכולות אתלטיות עוד בגיל צעיר. לכן אחת ההמלצות היא כאשר אתם בוחרים מתחם כזה עבור ילדכם, היא לבחור בנינגה סיטי המציעים מגוון עצום של מתקנים, שלושה מסלולים בדרגות קושי שונות וצוות מקצועי לאורך כל הפעילות.

נינגה ילדים גם ליום ההולדת

פעילות ספורטיבית עבור ילדים לעיתים יכולה להיות משעממת, בעיקר כשהיום המתחרים העיקריים לפעילויות כאלו אלו הם מסכים, המאפשרים מנעד רחב של משחקים וממשקים שונים. נינג'ה ילדים לעומת כל משחקי המחשב יוכל לעזור לילדנו לפתח כושר סיבולת לב ריאה כבר מגיל צעיר, לתרגל פעילות קוגניטיבית ובעיקר להנות מפעילות חווייתית חד פעמית. וחוויות כאלו יכוטלות להיות מעולות גם לחגיגה של ציון מאורעות כמו ימי הולדת, בת מצווה, בר מצווה ואפילו סתם ימי גיבוש לכל החברים.

הרי מי מאיתנו לא מבקש עבור הילדים שלו מעט זמן של כושר, פעילות גופנית משחררת ובעיקר זמן גיבוש בריא ונכון עם החברים שלהם?  את כל אלו נוכל להעניק להם בפעילות זו, ובעיקר נוכל להיות בטוחים כי את הפעילות יעשו בצורה בטוחה ועם הדרכה מתאימה.

גם לזמן חוגים

נינגה ילדים הפך להיות תחום ספורט בפני עצמו, לא מעט ילדים היו מבקשים להיתלות על מוטות ולעבור בין חבלים בדיוק כמו יובל שמלא. ובכדי שנוכל לתת לילדים שלנו את החוגים ואת הפעילויות שלא רק יעסיקו אותם עם סיום יום הלימודים, אלא גם יעשירו אותם ביכולות פיזיות נוכל לרשום אותם גם לחוג נינגה מותאם לילדים.

ובבחירה של חוגים מסוג אלו, מומלץ לבחור דווקא במתחם המאפשר הדרכה מקצועית וליווי אישי לכל חניך בדיוק כמו אצל נינגה סיטי המובילים בתחום.