תוספות לחללי מגורים או לגינה

0
33
רשת צל לגינה
קרדיט:קנבה

פרגולה חשמלית למרפסת היא תוספת מודרנית וחדשנית לחללי מגורים חיצוניים, המציעה גם פונקציונליות וגם אסתטיקה. הנה קצת מידע על פרגולות חשמליות למרפסות:

מבנה ועיצוב

פרגולה חשמלית למרפסת היא בדרך כלל מבנה עצמאי או מחובר המורכב מדקים או קורות אופקיים הנתמכים על ידי עמודים אנכיים.

העיצוב יכול להשתנות מאוד, מסגנונות מינימליסטיים ועכשוויים ועד עיצובים מסורתיים או מעוטרים יותר, בהתאם להעדפות של בעל הבית ולסגנון האדריכלי של הבניין.

פרגולות חשמליות למרפסות תוכננו במיוחד כדי להתאים לחללים חיצוניים קטנים יותר, לספק צל, פרטיות ואווירה תוך מיקסום השימושיות של המרפסת.

מנגנון חשמלי

בניגוד לפרגולות  חשמליות למרפסת הנשענות על התאמה ידנית של הדקים או החופה, פרגולות חשמליות למפרסת כוללות מערכות ממונעות המאפשרות הפעלה ללא מאמץ.

מערכות אלו ניתנות לשליטה באמצעות שלט רחוק, אפליקציית סמארטפון או מתג צמוד על הקיר, מה שמאפשר למשתמשים להתאים את מיקום הלוקים או החופה בלחיצת כפתור. תכונה זו מספקת שליטה נוחה על חשיפה לאור השמש, אוורור ופרטיות, ומשפרת את הנוחות והפונקציונליות של חלל המרפסת.

רשת צל לכל מטרה

רשת צל לגינה היא כלי רב ערך עבור גננים המבקשים להגן על הצמחים שלהם מעודף אור שמש, חום וגורמי לחץ סביבתיים אחרים.

רשתות אלו עשויות בדרך כלל מחומרים עמידים כגון פוליאתילן בצפיפות גבוהה (HDPE) או פוליפרופילן, אשר עמידות בפני קרינת UV ותנאי מזג אוויר קשים. להלן מידע נוסף על רשתות צל לגנים:

ויסות אור השמש

רשתות צל לגינה מספקות צל על ידי חסימת אחוז מסוים של אור השמש, בדרך כלל נע בין 30% ל-90%, תלוי בצפיפות הרשת. ויסות זה של אור השמש מסייע במניעת כוויות שמש ולחץ חום בצמחים, במיוחד אלה הרגישים לאור שמש עז. על ידי יצירת סביבה מוצלת, רשתות צל  לגינה מחקות את התנאים של חופה טבעית, ומטפחות צמיחה והתפתחות בריאים יותר.

בקרת טמפרטורה

בנוסף לסינון אור השמש, רשתות צל עוזרות לווסת את הטמפרטורות בגינה. על ידי הפחתת כמות אור השמש הישיר המגיעה לצמחים, רשתות צל מורידות את טמפרטורות הסביבה, ומונעות התחממות יתר והתייבשות.

התמתנות טמפרטורה זו מועילה במיוחד בחודשי הקיץ החמים, עוזרת לשמור על תנאי גידול אופטימליים לצמחים ושימור הלחות באדמה.

לסיכום, מומלץ לפנות אל חברת Mano Service – שמציעים מגוון רחב של מוצרים לבית ולחצר ובינהם פרגולה חשמלית למפרסת, רשת צל לגינה ועוד. מוזמנים ליצור קשר ונשמח לעמוד לשירותכם במספר 052-6411770