הדפסת מחברות

0
57
קרדיט - unsplash.com

הדפסת מחברות הוא שירות פופולרי מאוד, מכיון שהן נחוצות בתחומים רבים בחיי האדם. מוצרי דפוס הם מאוד פופולריים והכרחיים במוסדות חינוך, מפעלים וחברות, עסקים ומקומות עבודה שונים אחרים. גיליונות נייר מלוכדים משמשים כאמצעי הכרחי לאחסון מידע, אך בנוסף לפונקציה החשובה הזו, מחברות מותאמות אישית גם מדגישות את האינדיבידואליות של בעליהן ולעיתים קרובות מעניינות בשל העיצוב המקורי שלהן.

הציוד האיכותי של דפוס מרקשטיין מאפשר להדפיס מחברות ישירות מהיצרן לצרכן. דפי הפנים של המחברות יכולים להיות דפים לבנים, משובצים או דפי שורות בתוספת הדפסת לוגו החברה וסלוגן. מדובר במוצרי דפוס מודרניים, שהם תחום שלם הנתון ליצירתיותם של המעצבים. המחברות יכולות להיות גדולות או קטנות, עבות או דקות, בעיצוב בהיר או צבעוני. בעלות כריכה קשה או רכה הנושאת את הלוגו של בית העסק שלך. כמו כן, ניתן להדפיס מחברות בעיצוב אישי, בגדלים מיוחדים שאינם סטנדרטיים, עם לוגו החברה למשל: סמל של מכון כושר, בית ספר, חברת הייטק ועוד… אנחנו מפיקים מחברות בכמויות גדולות או קטנות, במחיר זול ומשתלם ובזמן אספקה מהיר. אנו מדפיסים באיכות גבוהה ומשתמשים בחומרי גלם איכותיים ביותר.

הדפסת מחברות לפי הזמנה

מחברות בהתאמה אישית עם לוגו ועיצוב יוצא דופן הן מאוד פופולריות. ניתן להזמין מחברות מיוחדות ויוצאות דופן אך גם פשוטות ומסורתיות. לא משנה באיזה סוג תבחרו, יבוצע התפקיד העיקרי של המחברות – להזכיר לכולם את העסק שלכם על ידי פרסום הלוגו על הכריכה המעוצבת.

ייצור המחברות המוצגות על ידי חברתנו מתבצע הודות לטכנולוגיות הדפסה חדישות, ציוד מיוחד מהמדרגה הראשונה וכן חומרים איכותיים שיספקו כל בקשת לקוח. בית דפוס שלנו מבצע (בנוסף למגוון עבודות נוספות) הפקת מחברות מכל סוג, מודרניות וגם מסורתיות, בדפוס דיגיטלי זמין ומהיר – שנעשה בהתאמה אישית לדרישות שלכם.

הפקת מחברות עם לוגו ותמונה על הכריכה

  • הדפסה בגדלים ובפורמטים שונים;
  • ייצור והדפסה בצבע של כריכות בעיצובים מגוונים (קרטון עבה, נייר דק, נייר עיצוב, נייר מצופה או חומרים אחרים);
  • מילוי פנימי של דפי משבצות, שורות, דפים ריקים או דפים עם תמונות;
  • צבעים שונים של דפים פנימיים וכן הדפסה עליהם;
  • כריכת דפי נייר עם כריכה קלאסית, ספירלה, דבק או כריכה קשה.

מחפשים בית דפוס בעל ניסיון עם איכות מעולה של הדפסת מחברות? אנו נעשה זאת בשבילך ביעילות ובמהירות! צרו קשר איתנו בטלפון: 04-8410493