עו"ד גירושין בצפון – שירות מקיף ומכיל

0
212
עו
Closeup of gavel judgement concept

עו"ד גירושין בצפון מייצג זוגות שנקלעו למשברים בחיי הנישואין/הזוגיות ורוצים להיפרד. פירוק מערכת יחסים, שלעיתים, קיימת שנים רבות נחשב למורכב מאוד, במיוחד, כאשר נמצאים ילדים וקיים רכוש משותף. לכן יש לעשותו ברגישות גבוהה. בסוף התהליך המטרה היא ליצור הסכם המובא לאישור בית משפט לענייני משפחה. עו"ד אתי פרץ קינן עוסקת בתחום וניתן לקבל אצלה מידע רב.

עו"ד גירושין בצפון יכול לייצג את שני הצדדים וזאת כאשר מרבית ההסכמות קיימות ביניהם. מאידך, כל צד יכול להיעזר באחד מטעמו וזאת – כאשר המחלוקות גדולות מדי. הוא עורך הסכם על פי החוק וחייב להכניס בו את כל הסעיפים הנדרשים. בכל הסכם יש מכלול נושאים שחייבים להתייחס אליהם. כאשר קיימת מערכת יחסים טובה ורצון  הדדי לפרידה מהירה והוגנת יטפל עורך הדין בעיקר בנושאים הטכניים. במידה ויש מחלוקות המובילות לכעסים ומריבות אזי יש צורך גם בהקשבה, באמפטיה, ביכולת שכנוע, בסבלנות אין קץ וביכולת לפשר כדי להגיע להסכמות. תהליך כזה, ככל שהוא מורכב, עדיף על הגעה לבית משפט היכול להחליט, לאחר תהליך מתיש יקר ומורט עצבים, על פתרונות דומים.

נושאים רגישים

שני הנושאים הרגישים ביותר הינם חלוקת הכספים והמשמורת על הילדים ו/או הטיפול בהם. הסכמות בנושא הילדים מורכבות יותר וניתן למצוא פתרונות שונים בהתאם לכל מצב, צרכיהם והרצון המשותף. כך לגבי מקום מגוריהם, שעות וימי ביקור של בן הזוג שאינו מתגורר עימם ועוד. חלוקת כספים קלה יותר לביצוע וחלוקת נדל"ן מורכבת יותר. אותו ניתן לחלק בין השניים על פי ערכם, או לחילופין, למכור אותו ולחלק את הכספים. כאשר שני אלו מוסכמים אז הדרך להסכם סלולה.

שירות מקצועי

עו"ד אתי פרץ קינן עוסקת בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. היא תקבל כל תיק לידה ותלמד אותו לעומק. שירותיה כוללים ייעוץ, ניהול משא ומתן, ייצוג, ליווי משפטי או אחר ככל הנדרש ועוד. היא תשתמש בכלים שונים. ראשית, משא ומתן ופגישות, ובעת הצורך, לא תהסס מלהגיע לבית משפט כדי לשכנעו בצדקת טיעוני לקוחותיה.