נגר ארונות

0
160
credit Pixabay

ידעתם שארון פרקטי שתואם את הצרכים שלכם הוא המפתח לבית מסודר? מאחרים בכל בוקר לעבודה רק בגלל שאתם לא מצליחים למצוא מה ללבוש? זה הזמן לפנות אל נגר ארונות ולתכנן ארון שמתאים לכם. נגריית לה מדרה מתמחה בתכנון ארונות לכל סוגי החדרים. הצוות המקצועי של לה מדרה יודע לנצל באופן מקסימלי את החלל ולשלב בארון פתרונות אחסון מגוונים. צרו קשר להזמנת ארון איכותי עשוי עץ מלא לשנים רבות של שימוש מהנה.

יתרונות של ארון פתיחה

הארון הקלאסי הוא ארון עם דלתות שנפתחות כלפי חוץ (ארון פתיחה). זהו ארון בו תוכלו לנצל את מלוא העומק לאחסון. הדלתות אינן גוזלות מהעומק של הארון ואפשר לסגור בקלות את הדלת גם כאשר מאוחסנים פריטים גדולים. יתרון נוסף של ארון פתיחה הוא האפשרות לפתוח את הארון כולו לטובת סידור כביסה או סקירת כל התכולה. החיסרון היחיד של ארון הפתיחה הוא הדרישה לשטח פנוי שמאפשר את פתיחת הדלתות. לא ניתן להציב רהיטים בסמוך לדלתות מבלי להגביל את פתיחת הארון.

מתי כדאי לבחור ארון הזזה?

בשנים האחרונות ארונות הזזה החלו צוברים פופולריות. התקנת ארון הזזה מומלצת במיוחד בעבור חדרים קטנים בהם אין אפשרות להתקין ארון פתיחה. הדלתות בארון הזזה נעות על מסילות מצד לצד. לא קיימת אפשרות לפתוח את הארון כולו (חצי או שליש מהארון תמיד יישאר סגור). חיסרון נוסף הוא שחיקה של המסילות. בהשוואה לצירים של ארונות פתיחה, מסילות של ארונות הזזה נהרסות מהר יותר.

נגר ארונות ממליץ על הארון שמתאים לכם

על כל ארון קיר שתבחרו להתאים בראש ובראשונה לגודל של החדר ולשאר פריטי הריהוט הקיימים. ארון פתיחה זקוק לשטח של כ-50 סנטימטרים לטובת פתיחת הדלתות. בעבור חדרים קטנים ועמוסים נבחר בארון הזזה או ארון פתיחה עם דלתות צרות. השלב הבא יהיה התאמה של הארון לתכולה, לצרכים של בני הבית ולהעדפה אישית שלכם. עבודה עם נגר ארונות מאפשרת לכם לבחור את כמות המגירות, הרווח בין המדפים ושאר פתרונות אחסון. נצלו את ההזדמנות לתכנון של ארון פרקטי ומסודר. התקשרו כבר עכשיו 050-6671231

שאלות מנחות לתכנון ארון

  1. כמה מגירות אנחנו צריכים?
  2. איזה גודל של מגירות נרצה בארון שלנו?
  3. האם אנחנו מתכננים לאחסן בארון גם נעליים?
  4. כמה בגדים שדורשים תלייה על קולב יש לנו?
  5. האם אנו זקוקים לשטח אחסון רב?